tvnpix
Do zdarzenia doszło na trasie S8, Foto: siepa9

Skosił barierki, uderzył w dwa samochody. Siedem osób w szpitalu

Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, przebił się przez bariery i zderzył z dwoma innymi autami na trasie S8 w okolicach Niwiska (Łódzkie). Siedem osób, w tym dwoje dzieci, zostało przewiezionych do szpitala. Nagranie oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na trasie S8 tuż przed godziną 14.

- Kierowca peugeota jadący w kierunku Warszawy, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem - przekazał asp. sztab. Damian Pawlak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszewie.

Jak relacjonował, auto przebiło się przez metalowe bariery energochłonne i zderzyło z dwoma samochodami jadącymi w stronę Wrocławia.

Ranne dzieci

Policjant dodał, że na skutek zdarzenia siedem osób zostało przewiezionych do szpitala. – Wśród poszkodowanych są dwie osoby małoletnie w wieku 10 i 13 lat. Nie ma informacji, aby stan zdrowia rannych zagrażał ich życiu - podkreślił oficer prasowy.

Na miejscu pracowały służby, które ustalały przyczyny zdarzenia. Na trasie wystąpiły również duże utrudnienia. Jak informowano, ruch w kierunku Warszawy odbywał się jednym pasem, a jezdnia w stronę Wrocławia była całkiem zablokowana. Po godzinie 19:30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniu utrudnień na tym odcinku.

Autor: est/bkol

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.