MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Siódemka" całkowicie zablokowana koło Elbląga. Cztery osoby ranne w wypadku

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Droga krajowa nr 7 całkowicie zablokowana w obu kierunkach (Warszawa-Gdańsk). W miejscowości Kazimierzowo koło Elbląga przed godziną 21 doszło do poważnego wypadku. Cztery osoby są ranne, w tym jedna ciężko.

 

 

Według naszych informacji na DK nr 7 w miejscowości Kazimierzowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe marki peugeot. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kobieta jadąca od strony Elbląga w kierunku Gdańska czerwonym peugeotem, zamierzała skręcić w lewo i wjechała wprost pod jadący z przeciwnej strony pojazd tej samej marki, którym podróżowały trzy osoby.

W zderzeniu pojazdów najbardziej ucierpiała sprawczyni wypadku. Strażacy ranną wyciągnęli z pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Kobieta trafiła do szpitala w Elblągu w stanie ciężkim.

Trzy osoby podróżujące drugim peugeotem również przewieziono do szpitala. Bliższych informacji na temat ich obrażeń, na tą chwilę nie posiadamy. Udało nam się jedynie ustalić w rozmowie z policjantami, że mężczyzna kierujący drugim z peugeotów był przytomny i trzeźwy.

Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policja.

Jak poinformowali nas policjanci z "drogówki" pracujący na miejscu wypadku - utrudnienia w ruchu na tym odcinku krajowej siódemki mogą potrwać około dwóch godzin.