tvnpix
Zderzenie samochodu ciężarowego z busem, Foto: Andrzej

Zmiażdżone auta na krajowej "17". Trzy osoby ranne

Samochód ciężarowy zderzył się z busem na drodze krajowej numer 17 między Kołbielą i Garwolinem (Mazowieckie). Trzy osoby zostały ranne. Policja wyznaczyła objazdy. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło około godziny 13.30 na jezdni w kierunku Lublina. Jak sprecyzowała straż pożarna, auta zderzyły się przed miejscowością Lubice w powiecie otwockim.

Do szpitala śmigłowcem

- Busem jechało łącznie ośmiu obywateli Mołdawii. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Kolejne trzy odmówiły hospitalizacji. Kierowca samochodu ciężarowego sam opuścił pojazd, nie potrzebował pomocy ratowników - relacjonował Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej.

Dodał też, że jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Dwóch pasażerów i kierowca busa zostali zabrani do szpitala. Było to czołowe zderzenie - poinformował w rozmowie z tvnwarszawa.pl Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. - Kierowca cysterny był trzeźwy - uzupełnił. Jak podkreślił policjant, cysterna była pusta.

Zdjęcia z wypadku wysłał nam Reporter 24, pan Andrzej.

- To była straszna sytuacja. Makabrycznie to wyglądało, bo kierowca tego busa utknął tam w potrzasku. Wydostał się po jakimś czasie, jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Wyszedł o własnych siłach. Ten bus miał mołdawskie tablice, był zapakowany, bo ludzie wracali z pracy. Cud, że nikt nie zginął - relacjonował pan Andrzej.

Więcej na tvnwarszawa.pl

Autor: kk,MWS/pm,kab Źródło: tvnwarszawa.pl/Kontakt 24

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.