tvnpix
Foto: KP PSP Oborniki

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Dwie osoby nie żyją

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 11 w pobliżu miejscowości Wełna i Parkowo (woj. wielkopolskie). W zderzeniu samochodu ciężarowego z autem osobowym zginęły dwie osoby. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 11 w pobliżu skrzyżowania dróg do miejscowości Wełna i Parkowo (woj. wielkopolskie) - dokładnie na 239. kilometrze drogi.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 7.23. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym citroenem. Dwie osoby podróżujące autem osobowym poniosły śmierć. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. Swoje działania wykonują także policjanci i prokuratura - powiedział młodszy brygadier Leszek Walczak, oficer prasowy obornickiej straży pożarnej.

Były utrudnienia

Początkowo służby informowały o dwóch rannych osobach. Później dyżurny straży pożarnej podał, że w wypadku zginęły dwie osoby. Ofiary to kobieta i mężczyzna, podróżowali autem osobowym.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Ruch odbywał się objazdem siecią dróg lokalnych. Utrudnienia na odcinku Chodzież – Oborniki trwały do godziny 14.

Autor: aa,ek/tam Źródło: tvn24.pl / Kontakt 24