tvnpix
Foto: NaszRaciborz.pl

Z impetem uderzył w radiowóz, ten stoczył się do rowu

Kierowca forda najprawdopodobniej zagapił się i z dużą siłą wjechał w tył radiowozu w Zabełkowie koło Raciborza (Śląskie). W wyniku uderzenia policyjne auto wpadło do rowu. Do szpitala przewieziono trzy osoby, w tym dwóch policjantów. Pierwszą informację, zdjęcia oraz nagranie otrzymaliśmy od serwisu naszraciborz.pl.

Radiowóz jechał ulicą Powstańców Śląskich w kierunku Olzy. To krajowa 78. W pewnym momencie przyhamował, by skręcić w lewo. Do zdarzenia doszło przed północą z piątku na sobotę.

- Kierowca forda uderzył w tył radiowozu. 29- latek, który go prowadził, najprawdopodobniej zagapił się i nie zauważył skręcającego radiowozu. Po zderzeniu policyjny pojazd wpadł do rowu - poinformował komisarz Mirosław Szymański, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Na nagraniu, które otrzymaliśmy od serwisu naszraciborz.pl widać, że siła uderzenia była duża. Policyjna kia ma zmiażdżony tył, ford rozbity przód.

Policjanci i kierowca forda w szpitalu

Komisarz Szymański dodał, że radiowozem jechali dwaj 24-letni policjanci z komisariatu w Krzyżanowicach. Po wypadku trafili do szpitala, podobnie jak kierowca forda. Wszyscy byli trzeźwi.

29-latek - mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego - po przebadaniu został wypuszczony do domu. Z kolei u policjantów wstępnie stwierdzono wstrząśnienie mózgu i ogólne potłuczenia. Nie ma zagrożenia dla ich życia i zdrowia.

29-latek odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku drogowego.

Więcej zdjęć zobaczysz w serwisie naszraciborz.pl

Autor: mws//ank

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.