tvnpix
Wybieracie materiał lipca, Foto: Reporterzy 24, Kontakt 24

Szopy na drzewie, niesamowite zaćmienie, a może jazda pod prąd? Wybierzcie materiał lipca

Całkowite zaćmienie Księżyca, rodzinka szopów na drzewie, niebezpieczna jazda pod prąd, wilk, który zagubił się w mieście, krajobraz po burzy i wiele, wiele więcej. Lipiec przebiegł pod znakiem dzikich zwierząt oraz niesamowitych zjawisk pogodowych, a to wszystko zostało nagrane i sfotografowane przez Reporterów 24. Który z tych materiałów okaże się najlepszym? Głosujcie już teraz na materiał lipca.

 

Dziki zaskoczyły plażowiczów. "Dzieci zamarły"

Wypoczynek wczasowiczów zakłóciła locha, która z gromadką młodych wbiegła na plażę w Międzyzdrojach (Zachodniopomorskie). Dziki niuchały między parawanami plażowiczów w poszukiwaniu smakołyków. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej


Rodzinka łosi w rzece. "Uciekły przed upałem"

Na Podlasiu było piekielnie gorąco. Nic dziwnego, że w piątek ochłody postanowiły poszukać łosie. Zwierzęta wskoczyły do rzeki znajdującej się w środku Biebrzańskiego Parku Narodowego. Ich kąpiel obserwował Reporter 24.

Czytaj więcej

 

Wyjechał tuż przed maskę samochodu Reporterki 24. "Byłam w szoku"

Zaledwie centymetry dzieliły samochód Reporterki 24 od zderzenia z innym pojazdem. Jego kierowca niespodziewanie, z dużą prędkością wyjechał na skrzyżowanie. Nagranie z Pielgrzymowic (Śląskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Foka podbija serca tłumów. "Nie mogło jej zabraknąć na Festiwalu Gwiazd"

Pręży się i wygina, można by pomyśleć, że świadomie pozuje. Obecność podziwiających ją ludzi zupełnie jej nie peszy. Niezaprzeczalnie jest widowiskowa i nie mogło jej zabraknąć na plaży podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Nagranie gwiazdorki dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 


"Woda odcięła mieszkańców", "wieś zalana". Reporter 24 pokazuje krajobraz po burzy

Mnóstwo pracy mają strażacy po środowych burzach. Wiele dróg zostało zalanych bądź podtopionych. Najpoważniejsza sytuacja jest w Małopolsce. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagrania i zdjęcia, na których widać skutki gwałtownej pogody.

Czytaj więcej

 

Szopy na drzewie. "Kto wam pozwolił przyjść do mnie mieszkać?"

Najpierw lis i kuny, teraz szopy zawitały na posesję Reporterki 24 w Brożku (Lubuskie). Zwierzaki znalazły schronienie na jednym z drzew. "Co ja mam teraz z wami zrobić, kochani? Kto wam tu pozwolił przyjść do mnie mieszkać?" - mówi na nagraniu pani Ewa, która wizytą nietypowych gości pochwaliła się z redakcją Kontaktu 24.

Czytaj więcej

 

"To było duże zaskoczenie". Jazda pod prąd w oku kamery

Na niecodzienny widok natknął się kierowca jadący ulicą Radzymińską na warszawskim Targówku. W niedzielę przed południem nagrał samochód poruszający się pod prąd. Nagranie przysłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

"Cień zaczął przesłaniać księżycową kulę". Zaćmienie na zdjęciach Reportera 24

Przepiękny spektakl odbywał się nad naszymi głowami w nocy z piątku na sobotę. Niezwykłe zjawisko, którym jest całkowite zaćmienie Księżyca, było tym bardziej wyjątkowe, że w tym stuleciu już się nie powtórzy. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy Wasze relacje z tego szczególnego widowiska.

Czytaj więcej

 

Zagubiony wilk w mieście. "Trzeba pozwolić mu przejść"

Zwierzę do złudzenia przypominające wilka błąkało się po ulicach Jeleniej Góry (Dolnośląskie). Specjaliści oceniają, że wystraszony osobnik nie był groźny dla ludzi. Ich zdaniem po prostu się zagubił i w ten sposób trafił do miasta. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Koza buszowała w parku. Wcześniej miała przepłynąć Wisłę

Kozę zauważyli mieszkańcy warszawskiej Pragi, kiedy bez opieki biegała po Parku Praskim. Jak poinformowali nas Reporterzy 24, zwierzę miało wcześniej przepłynąć Wisłę. Na miejsce wysłano ekopatrol. Nagranie oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

W poprzednich miesiącach zwyciężyli:

Materiał czerwca: "Czy ta przyjaźń ma szansę?". Owczarek zaopiekował się zajączkiem

Materiał maja: "Mała, czarna kulka" na ruchliwej ulicy. Zatrzymał się i uratował kotka

Materiał kwietnia:"Widać było, że długo walczyła o życie". Pomogli tonącej łani

Materiał marca:Dzik na pasach. Przechodził na zielonym świetle

Materiał lutego: "Słonina ginęła, aż sprawca został nagrany"

Materiał stycznia:Samochód pojawia się znikąd i uderza w skodę. Chmura części na A1

Autor: bkol/ak

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.