tvnpix
Do zdarzenia doszło w Pawłowie , Foto: Irek

Samochód w płomieniach po czołowym zderzeniu. Są ranni

Dwa samochody zderzyły się czołowo na krajowej "25" w Pawłowie (Wielkopolskie). Jeden z pojazdów stanął w płomieniach. Ranne zostały dwie osoby - podaje policja. Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Renault megane zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka BMW, po czym samochód uderzył jeszcze w skodę octavię - powiedział nadkomisarz Krzysztof Kula z policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Zaraz po zdarzeniu renault zaczął się palić. Samochód spłonął doszczętnie. Na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, widać też, że jedno z aut znalazło się na poboczu krajowej "25".

Strażacy pomogli jako pierwsi

Nadkomisarz Kula dodał, że ranne zostały dwie osoby, które podróżowały BMW. Zostały zabrane do szpitala na badania.

Dyżurny straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim mówił w rozmowie z nami, że pierwszej pomocy medycznej poszkodowanym osobom udzielili strażacy z OSP, którzy jako pierwszy przybyli na miejsce. Według jego wiedzy do wypadku leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak poinformowała w komunikacie przed godziną 22 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ruch w miejscu zdarzenia został przywrócony. Wcześniej droga była całkowicie zablokowana.

Autor: rp//ank

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.