tvnpix
Auto przejechało tuż przed rowerzystą, Foto: Franciszek

Przejechał tuż przed rowerzystą. "Nie próbował hamować"

Rowerzysta był niemal w połowie przejścia dla pieszych, kiedy tuż przed nim przemknął samochód. - Nie zwracał uwagi, że tam jest przejście - komentował swoje nagrania Reporter 24 z Rzeszowa. Przysłał je na Kontakt 24.

Jak powiedział autor nagrania, pan Franciszek, zarejestrowane przez niego zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. - Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych, widziałem nadjeżdżającego rowerzystę – relacjonował Reporter 24.

Cyklista częściowo przeprowadził rower przez pasy, a po chwili, będąc w połowie przejścia, próbował wsiąść na rower i pojechać. Wtedy jednak tuż przed nim przejechał volkswagen. Kierowca, nie zwalniając i nie zatrzymując się, pojechał dalej.

"Nie zwracał uwagi"

Autor filmu zwraca uwagę, że kierowca nie zachował należytej ostrożności. - Nie zwracał uwagi, że tam jest przejście, z nadmierną prędkością zjechał z ronda – zauważył pan Franciszek. - Nawet nie próbował hamować, a przecież ułamek sekundy i wjechałby w rowerzystę - dodał internauta.

O skomentowanie zachowania obu uczestników ruchu (rowerzysty i kierowcy volkswagena) redakcja tvn24.pl poprosiła policję. Na odpowiedź czekamy.

Czytaj też na tvn24.pl

Autor: wini Źródło: Kontakt 24/vn24.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.