tvnpix
Foto: Rafałcadh

Płonęła hala i budynek mieszkalny

W ogniu stanęły hala i budynek mieszkalny w miejscowości Zakręt (Mazowieckie). Pierwszą informację, nagranie i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak podał Reporter 24, w Zakręcie doszło do dużego pożaru. Aspirant Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Otwocku potwierdził informację o rozprzestrzeniającym się ogniu.

- Pali się hala i budynek mieszkalny. Na razie działania skupiają się obronie budynku mieszkalnego - przekazał redakcji Kontaktu 24 około godziny 16.

"Nie mam informacji o poszkodowanych"

Rzecznik straży pożarnej na antenie TVN24 dodał, że w hali magazynowane były materiały papierowe. Zaznaczył, że ogniem częściowo objęty został budynek mieszkalny, który przylega do hali.

- Zbyt wcześnie, żeby określić przyczynę pożaru – zaznaczył Łodygowski.

Po godzinie 18, w rozmowie z tvnwarszawa.pl, strażak przekazał, że pożar został opanowany. - Trwa dogaszanie. Na miejscu jest 80 ratowników i ponad 20 zastępów straży pożarnej - ochotniczych i państwowych - poinformował.

Jak wyjaśnił, budynek mieszkalny udało się obronić w jednej trzeciej. - Został w znaczny sposób zniszczony - dodał. I zapewnił, że nie ma informacji, aby ktoś został poszkodowany.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: ran,ok Źródło: Kontakt 24/tvnwarszawa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.