tvnpix
Pożar wybuchł w warsztacie samochodowym

Ogień i słup dymu w Warszawie. Spłonął warsztat

Spłonął warsztat samochodowy w Warszawie. Na miejscu z ogniem walczyło 18 zastępów. Konieczna była ewakuacja mieszkańców pobliskiego budynku mieszkalnego. Pierwszą informację nagrania oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do pożaru doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Wałbrzyskiej i Rolnej w dzielnicy Mokotów. W bliskiej odległości jest stacja metra Służew.

Na nagraniach, które otrzymaliśmy od Reporterów 24 widać słup dymu i płomienie. Na jednym z filmów widać również wybuch.

Ewakuowano mieszkańców

- Pali się warsztat samochodowy, na miejscu pracują służby - informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Z kolei mł. asp.  Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazał, że na miejscu jest już osiem zastępów straży pożarnej. - Ogień objął pobliski budynek mieszkalny, mieszkańcy zostali ewakuowani - informuje.

Po godzinie 22 strażak poinformował, że warsztat został w większości spalony. Obecnie trwają prace rozbiórkowe poddasza budynku. - Trzeba rozebrać materiał palny, który został objęty pożarem i dogasić go, aby nie doszło do jego ponownego rozprzestrzenienia - powiedział. Dodał również, że są problemy z hydrantami. Część na skutek niskiej temperatury jest zamarznięta.

Na miejscu w kulminacyjnym momencie pracowało 18 zastępów straży pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych.

Czytaj więcej na tvnwarszawa.pl

Autor: kz/pm Źródło: tvnwarszawa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.