tvnpix

Nowy tunel zalany. "Po delikatnych opadach deszczu"

Otwarto go ledwie kilka miesięcy temu, a już zalała go woda. Mowa o nowym tunelu w Wołominie Pod Warszawą. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Tunel oddano do użytku 2 sierpnia, a ponad dwa miesiące później został zalany. "Godzina 8:00. Nowy tunel w Wołominie po delikatnych opadach deszczu" - tak widok opisał Reporter 24 Pablo. Na dowód przysłał nagranie.

- O godzinie 11.30 woda została wypompowana i tunel jest już przejezdny - powiedział w rozmowie z tvnwarszawa.pl Paweł Kluczuk, kierownik kontraktu z PKP PLK, do którego należy teren.

Dlaczego doszło do zalania?

- Pojawił się problem z pompami, czyli z odwodnieniem. Możliwe, że doszło do przepalenia bezpieczników. Wcześniej te pompy działały i wszystko było w porządku, nawet gdy pojawiały się bardziej obfite opady - wyjaśnił i dodał, że "nie powinno się to powtórzyć".

W południe na miejscu pojawił się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz i potwierdził, że w tunelu nie było już śladów po porannym zalaniu.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: mp//b,kab

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Cała ta inwestycja to wielka porażka. Windy częściej popsute niż sprawne,schody bez szyn dla wózków, a nawet w niektórych przypadkach nawet dla rowerów. Nie ma wydzielonej ścieżki dla rowerów,jeżdżą po chodniku,choć w tym wypadku nie powinni.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.