tvnpix
Foto: Kacper

Dwa zderzenia na skrzyżowaniu w Warszawie

Auto uderzyło w latarnię po zderzeniu z samochodem dostawczym na warszawskim Mokotowie. Na przeciwległym pasie jezdni doszło do kolizji pojazdu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji z samochodem osobowym. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Warszawie na wysokości skrzyżowania ulicy Puławskiej z aleją Wilanowską. - Samochód osobowy po zderzeniu wjechał w latarnię - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

 

Jak przekazały służby, nikomu nic się nie stało, ale na drodze pojawiły się duże utrudniania, które pomagała rozładowywać policja i straż pożarna. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzenia. Wyłączyliśmy akumulatory w obu pojazdach - mówił st. kpt. Michał Gigoła z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Komisarz Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji i dodała, że początkowo ruch w miejscu zderzenia był początkowo całkowicie zablokowany.

W pobliżu doszło również do innej kolizji. - Na przeciwnym pasie zderzyły się samochód MPWiK z autem osobowym. Udało im się zjechać na pobocze, tak by ta kolizja nie blokowała przejazdu w kierunku Mokotowa - mówił Artur Węgrzynowicz.

Czytaj więcej na tvnwarszawa.pl

Autor: kk/b Źródło: tvnwarszawa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.