tvnpix

Dachowanie pod Warszawą. Osiem osób rannych

Osiem osób zostało poszkodowanych w wypadku busa na drodze krajowej numer 8, w miejscowości Wolica pod Nadarzynem (woj. mazowieckie), w pobliżu centrum handlowego. Informację o wypadku i nagranie z miejsca zderzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak podaje straż pożarna, zgłoszenie wpłynęło o godzinie 5.50. - Bus uderzył w przydrożny słup. Osiem osób zostało poszkodowanych, trzy były zakleszczone – informował Łukasz Komar z pruszkowskiej straży pożarnej. 

Na miejscu są cztery karetki pogotowia i cztery zastępy straży pożarnej.

Na razie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. - Z pierwszych relacji świadków wynika, że prawdopodobnie doszło tam do zajechania busowi drogi przez inny samochód - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Jak poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej stołecznej komendy, kierowca stracił panowanie nad autem. Po zderzeniu zablokowany został jeden pas w kierunku Warszawy. Według informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, ruch na tym odcinku wrócił do normy tuż po godzinie 8.

- Busem podróżowało osiem osób. Sześć z nich zabrano do szpitala, natomiast dwóm udzielono pomocy na miejscu - dodał Węgrzynowicz.

Więcej materiałów z miejsca wypadku - na portalu tvnwarszawa.pl

Autor: skw/b

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.