tvnpix
Foto: Mathias

Akcja policji w centrum handlowym. "Z samochodu skradziono pieniądze"

Jak przekazała południowopraska policja, w czwartek wieczorem przy centrum handlowym na warszawskim Gocławiu, z samochodu skradziono pieniądze. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ TEŻ NA TVNWARSZAWA.PL

"Prawdopodobnie była jakaś kradzież lub napad na konwojentów lub konwój przy C. H. Promenada, policja sprawdza porzuconą furgonetkę przy osiedlu Jana Nowaka Jeziorańskiego w Warszawie, na miejscu był pies tropiący" - poinformował Reporter 24. 

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter obserwował działania policji. - Przy centrum handlowym Promenada od strony wejścia od ulicy Nowaka-Jeziorańskiego widać wygrodzony taśmami teren. Stoi tam furgonetka ochrony. Na miejsce przyjechały zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy.

Policjanci śledczy prowadzą swoje czynności - poinformował. Dodał, że niedaleko centrum handlowego, na początku ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego, na poboczu stał bus zabezpieczony przez policyjny radiowóz.

W piątek rano policja potwierdziła informację o interwencji. - Około godziny 19.30 przyjęliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu, gdzie łupem sprawców padły pieniądze. Jesteśmy na etapie intensywnych czynności prowadzących do ustalenia okoliczności tego zdarzenia - przekazała Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Na tym etapie policja nie wskazała, jaka suma pieniędzy została skradziona. - Suma nie została jeszcze jednoznacznie oszacowana - dodała Węgrzyniak.

Autor: dg/r Źródło: tvnwarszawa.pl