tvnpix
Policja, noc, radiowóz, policjant, Foto: Shutterstock

19-latek uciekał po kolizji. Taksówkarze ruszyli za nim

19-letni kierowca forda zderzył się z taksówką i uciekł z miejsca kolizji. W pogoń za nim ruszyli koledzy taksówkarza z korporacji. Młodego mężczyznę ujęli pod Warszawą. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"W Warszawie na ul. Cybernetyki doszło do kolizji. Sprawca zaczął uciekać. W pogoń za nim ruszyli taksówkarze z korporacji. Pościg trwał ulicami Warszawy, aż do miejscowości Sękocin. Na miejscu są policjanci z komendy powiatowej policji w Pruszkowie. Po drodze zostało uszkodzonych kilka płotów" - napisał Reporter24.

"Przestraszył się"

- Na początku doszło do kolizji na ulicy Cybernetyki. Ford zderzył się z taksówką. 19-letni kierowca przestraszył się i uciekł. W pogoń za nim ruszył taksówkarz, który poprosił o pomoc swoich kolegów z korporacji - potwierdził Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Taksówkarze ruszyli więc w pościg, który zakończył się w podwarszawskiej miejscowości, gdzie zorganizowali blokadę i zatrzymali młodego kierowcę. Dopiero po jego ujęciu powiadomili policję.

- Był trzeźwy, miał wszystkie potrzebne i ważne dokumenty. Tłumaczył, że uciekł, bo przestraszył się. Sprawą kolizji zajmie się sąd - podsumował Świstak.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: md/mś

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.