tvnpix
Foto: Janbc1o

Serce z drzew pośrodku buraków. Zagajnik Miłości w tym roku wygląda inaczej

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy zdjęcie zagajnika, który widziany z lotu ptaka układa się w kształt serca. Zagajnik Miłości, bo tak nazywana jest formacja drzew znajdująca się na północ od Wrocławia w gminie Trzebnica, trafiła przed obiektyw aparatu pana Jana.

- W tym roku nie ma rzepaku, który przyniósł zagajnikowi taką sławę, nie ma też zboża. Są za to buraki, rosnące w małych rządkach, które z góry także tworzą znakomite tło dla soczystej, wiosennej zieleni jaka wkradła się w serduszko. Wygląda to pięknie - mówił pan Jan z Krakowa.

Dodał, że jego pasją jest fotografia krajobrazu. Jego zdjęcia były wielokrotnie udostępniane w sieci i publikowane w mediach. - Moje serduszko w rzepaku pojawiło się w jednej z gazet. Fotografuję krajobrazy, moją pasją jest również fotografia reportażowa, eventowa i sportowa - dodał internauta.

- Dwa lata temu byłem w tym samym miejscu, gdy drzewa otoczone były rzepakiem. Polowałem też na pudelka, formację drzew rosnącą w okolicach wsi Barycz na Dolnym Śląsku - dodał.

Poniżej zdjęcia z tego samego miejsca, wykonane przez pana Jana w 2019 roku. Wtedy Zagajnik Miłości uwiecznił też dron_expert.

Czytaj też na tvnmeteo.pl

 

Autor: ps,jw/mj Źródło: tvnmeteo.pl