tvnpix
Wybieramy najlepszy materiał lipca, Foto: Reporterzy 24

Ścigacz na radiowozie, dzielny bociek Szymek, a może absurd drogowy z Olsztyna? To Ty wybierzesz materiał miesiąca

Za nami kolejny miesiąc pełen niezwykłych nagrań, zdjęć i historii Reporterów 24. Specjalnie dla Was nominowaliśmy 10 materiałów, z których wybierzecie ten najlepszy. Co spodobało Wam się najbardziej w lipcu? Nagranie internauty marse ze spotkania z niedźwiedziem w parku Yellowstone, zdjęcie chmur szelfowych wykonane przez Kamilę, a może zdjęcia Jurka, na których widać efekty nieudanej ucieczki przed policją? Czekamy na Wasze głosy!

 

"Samoloty lecą tuż nad głowami, trudno utrzymać się na nogach". Niesamowite nagranie z Grecji

Najpierw słychać ryk silnika, a po chwili z oddali zbliża się wielka maszyna. Następnie samolot przelatuje tuż nad głowami obserwatorów, a większość z nich odczuwa mocny podmuch wiatru. Jednym z nich jest Reporter 24, dla którego spotting, czyli fotografowanie i nagrywanie samolotów, jest wielką pasją, a efektami swojej pracy podzielił się z Kontaktem 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pociąg miażdży ciężarówkę. Zobacz nagranie Reportera 24

Ciężarówka zatrzymuje się na przejeździe kolejowym. Kierowca, który wychodzi z pojazdu bezradnie rozkłada ręce i daje znaki maszyniście. Jest już jednak za późno. Pociąg z impetem wjeżdża w pojazd, a ten rozpada się na kawałki. Wszystko to działo się na oczach Reportera 24 we wsi Milejów (woj. łódzkie), a nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

Budzą grozę i podziw. Chmury szelfowe uchwycone przez internautkę

Jednych fascynują, innych przerażają. Chmury szelfowe są zwiastunem burzy. Ci, których to zjawisko atmosferyczne nie przeraża, często sięgają po aparaty fotograficzne, dzięki czemu powstają zdjęcia zapierające dech w piersiach. Jedno z nich otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Kamili.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedźwiedź zapukał w szybę. "W aucie byłem z żoną i 6-letnią córką"

Wizyty w amerykańskim parku Yellowstone mogą obfitować w niezwykłe wrażenia. Nawet takie mrożące krew w żyłach. Autor nagrania, jakie dostaliśmy na Kontakt 24, miał okazję z bliska poznać niedźwiedzia, który postanowił zapoznać się z jego autem. - Wydawało się, że chce odgryźć szybę - relacjonuje internauta. Całą sytuację udało się nagrać. Film dostaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przychodzi o piątej rano i uderza w okno. "Cały czas nas obserwuje"

Wiele jest zwierząt, które skutecznie potrafią upominać się o jedzenie. Nikt jednak nie spodziewa się, że może to być bocian. Ptak od dwóch tygodni regularnie przychodzi do okna, puka i czeka, aż domownicy dadzą mu coś smacznego. W ostatnim czasie jest amatorem serduszek. Nagranie dostaliśmy na Kontakt 24 od Barbary.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prosto na "Grudziąc"? Błąd na drogowskazie, miasto się tłumaczy

Do otwarcia budowanej ulicy Obiegowej w Olsztynie zostało jeszcze trochę czasu, ale już wzbudziła ona wśród mieszkańców mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą błędu na drogowskazie, który informuje, że kierowcy mogą się udać na "Grudziąc". Zdjęcie i informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

Uciekali ścigaczem przed policją. Wylądowali na radiowozie

Sceny rodem z kina akcji w Witkowie (woj. wielkopolskie). Uciekający przed policją motocyklista zakończył swoją brawurową jazdę na... dachu radiowozu. Mężczyzna wraz ze swoją pasażerką trafił do szpitala. Zdjęcia przedstawiające nietypowy finał pościgu otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Jurka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bocian Szymek leżał na polu. Przygarnął i wykarmił go pan Zbyszek. "Nikt nie wierzył, że przeżyje"

Mieszkaniec wsi Ochla w Wielkopolsce przygarnął bociana, którego znalazł pod słupem. - Był w takim stanie, że nikt nie wierzył, że przeżyje. Postanowiłem się nim zaopiekować - wyznał pan Zbyszek. Dzięki niemu i jego rodzinie, a także pomocy weterynarza bocian Szymek - tak został nazwany przez córkę pana Zbyszka - dochodzi już do siebie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niebo nad Polską zapłonęło. Zdjęcia Reporterów 24

Niebo zapłonęło nad Polską w jeden z ostatnich lipcowych wieczorów, dlatego Reporterzy 24 zasypali nas zdjęciami tego wyjątkowego zjawiska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bocian Szymek stanął na nogi. "Jeszcze niepewnie, ale zrobił kilka kroków"

Jeszcze kilka dni temu bocian Szymek nie mógł sam jeść i potrzebował opieki. Teraz ptak, którym zajął się mieszkaniec wielkopolskiej wsi Ochle, stanął na nogi, a już niedługo zacznie latać. Na Kontakt 24 dostaliśmy kolejne informacje i zdjęcia ptaka, który zawdzięcza życie panu Zbyszkowi.

CZYTAJ WIĘCEJ

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Materiał czerwca - Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

Autor: mz/aw