tvnpix
Wybraliście materiał miesiąca

Samolot nad głowami zrobił największe wrażenie. Wybraliście materiał miesiąca

Samolot przelatujący tuż nad głowami spodobał się Wam najbardziej i został wybrany najlepszym materiałem lipca. Niesamowite nagranie z Grecji zebrało 15 proc. głosów. Drugie miejsce zajął materiał przedstawiający bociana, który o piątej rano przychodził i uderzał w okno. Walka o głosy była tak zacięta, że na podium znalazły się jeszcze trzy materiały. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Ostatecznie najwięcej głosów (15 proc.) zebrał materiał przedstawiający lecący tuż nad głowami samolot. Niesamowite nagranie z Grecji otrzymaliśmy od Tomasza Balcerzaka.

Drugie miejsce (13 proc. głosów) przypadło materiałowi z bocianem, który uderzając w okno upominał się o jedzenie. Przy okazji nie dał spać lokatorom, bo robił to o piątej nad ranem.

Zacięta walka toczyła się o trzecie miejsce. Zarówno niedźwiedź pukający w szybę, motocyklista uciekający przed policją, który ostatecznie wylądował na dachu radiowozu i błąd na drogowskazie, informujący o drodze na „Grudziąc” uzyskały po 11 proc. głosów.

 

I miejsce: "Samoloty lecą tuż nad głowami, trudno utrzymać się na nogach"

Najpierw słychać ryk silnika, a po chwili z oddali zbliża się wielka maszyna. Następnie samolot przelatuje tuż nad głowami obserwatorów, a większość z nich odczuwa mocny podmuch wiatru. Jednym z nich jest Reporter 24, dla którego spotting, czyli fotografowanie i nagrywanie samolotów, jest wielką pasją, a efektami swojej pracy podzielił się z Kontaktem 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

II miejsce: Przychodzi o piątej rano i uderza w okno. "Cały czas nas obserwuje"

Wiele jest zwierząt, które skutecznie potrafią upominać się o jedzenie. Nikt jednak nie spodziewa się, że może to być bocian. Ptak od dwóch tygodni regularnie przychodzi do okna, puka i czeka, aż domownicy dadzą mu coś smacznego. W ostatnim czasie jest amatorem serduszek. Nagranie dostaliśmy na Kontakt 24 od Barbary.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

III miejsce: Niedźwiedź zapukał w szybę. "W aucie byłem z żoną i 6-letnią córką"

Wizyty w amerykańskim parku Yellowstone mogą obfitować w niezwykłe wrażenia. Nawet takie mrożące krew w żyłach. Autor nagrania, jakie dostaliśmy na Kontakt 24, miał okazję z bliska poznać niedźwiedzia, który postanowił zapoznać się z jego autem. - Wydawało się, że chce odgryźć szybę - relacjonuje internauta. Całą sytuację udało się nagrać. Film dostaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

III miejsce: Prosto na "Grudziąc"? Błąd na drogowskazie, miasto się tłumaczy

Do otwarcia budowanej ulicy Obiegowej w Olsztynie zostało jeszcze trochę czasu, ale już wzbudziła ona wśród mieszkańców mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą błędu na drogowskazie, który informuje, że kierowcy mogą się udać na "Grudziąc". Zdjęcie i informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

III miejsce: Uciekali ścigaczem przed policją. Wylądowali na radiowozie

Sceny rodem z kina akcji w Witkowie (woj. wielkopolskie). Uciekający przed policją motocyklista zakończył swoją brawurową jazdę na... dachu radiowozu. Mężczyzna wraz ze swoją pasażerką trafił do szpitala. Zdjęcia przedstawiające nietypowy finał pościgu otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Jurka.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Materiał czerwca - Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

 

Autor: kz//tka