MATERIAŁ INTERNAUTYNIEZWERYFIKOWANE

Samochód rozerwany na dwie części. Tragiczny wypadek koło Ostrołęki

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Młody mężczyzna podróżujący toyotą zginął na skutek zderzenia z betonowym słupem energetycznym. Siła uderzenia była tak wielka, że auto zostało przepołowione, a słup przewrócił się na prywatną posesję.

 

Pomimo długiej reanimacji w miejscu zdarzenia kierowcy auta nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 21.00 na głównej drodze we wsi Białobiel koło Ostrołęki (gm. Lelis).

Toyota celica uderzyła w słup energetyczny. Samochód został zmiażdżony i przepołowiony, a stojący przy drodze słup przewrócił się na prywatną posesję. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, utrudnienia potrwają do późnych godzin nocnych.

Według najnowszych ustaleń naszego reportera za kierownicą toyoty siedział mężczyzna, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu, pomimo reanimacji. Jechał sam.

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do podobnego zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku na terenie tej samej gminy. W Łęgu Przedmiejskim młody, kompletnie pijany kierowca rozbił auto na słupie energetycznym zabijając wtedy rodziców dwójki małych dzieci. Sprawca wypadku zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. W tamtym tragicznym wypadku opel, którym podróżowały cztery osoby, rozerwał się na dwie części.