MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Rusza program praktyk „Wybij się z Gemini Polska”

Gemini Polska, dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego z Krakowa, uruchomiła program rozwoju kariery dla studentów i absolwentów kierunków związanych z ekonomią, bankowością, finansami lub zarządzaniem. W ramach „Wybij się z Gemini Polska” uczestnicy praktyk będą mogli zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie. Dla najlepszych pracodawca przewidział możliwość zatrudnienia.

Praktyki organizowane przez Gemini Polska są idealnym sposobem na rozpoczęcie kariery dla osób wiążących swoją przyszłość z ekonomią, finansami oraz bankowością. Program rozpoczyna się w wakacje, gdy wielu małopolskich studentów ma czas na zbieranie doświadczeń zawodowych i postawienie pierwszych kroków w kierunku rozwoju swojej kariery. Jednak osoby zainteresowane udziałem w programie „Wybij się z Gemini Polska” będą mieć możliwość składania aplikacji przez cały rok.

Zarówno czas trwania praktyki, jak i ich szczegółowy program jest ustalany indywidualnie z każdym z kandydatów – mówi Konrad Dziubek, Dyrektor sprzedaży Gemini Polska. – Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje osób, które chcą z nami rozpocząć swoją drogę zawodową.

Praktykanci, którzy wykażą się umiejętnościami i zaangażowaniem będą mogli liczyć na stałe zatrudnienie. Podczas praktyk studenci wezmą udział w szkoleniach z zakresu działań finansowych, autoprezentacji i umiejętności interpersonalnych. Uczestnicy programu będą mieć również możliwość nawiązania pierwszych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi Gemini Polska. Każdy praktykant zdobywał będzie wiedzę i doświadczenie pod okiem opiekuna – profesjonalnego doradcy finansowego.

Zapewniamy zaangażowanie naszych specjalistów, szkolenia i praktyczną wiedzę. Kształcenie praktykanta to dobra inwestycja w rozwój firmy, dlatego też najlepszych uczestników programu będziemy chcieli u siebie zatrzymać – dodaje Konrad Dziubek.

Kandydaci do udziału w programie „Wybij się z Gemini Polska” mogą przesyłać swoje CV na adres: praca@geminipolska.pl. Więcej informacji o firmie na: www.geminipolska.pl