Zamknięty

Pisze o tym:

295 reporterów

Dodano:

312 materiałów

"Regułki wykute na pamięć", "małe ugrupowania wygrały". Kto wypadł najlepiej w debacie? #CzasDecyzji

Liderzy ośmiu ogólnopolskich komitetów spotkali się we wtorek na przedwyborczej debacie. Spotkanie, transmitowane m.in. na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl, cieszyło się dużym zainteresowaniem, co widać m.in. po liczbie komentarzy pojawiających się w naszym gorącym temacie. Dziękujemy i czekamy na więcej! Który z polityków był najbardziej przekonywujący? Zachęcamy do dyskusji.

RELACJĘ Z DEBATY ZOBACZYSZ NA TVN24.PL

W debacie wzięli udział: Beata Szydło (Prawo i Sprawiedliwość), Ewa Kopacz (Platforma Obywatelska), Adrian Zandberg (Partia Razem), Janusz Korwin-Mikke (KORWIN), Janusz Piechociński (Polskie Stronnictwo Ludowe), Beata Nowacka (Zjednoczona Lewica), Paweł Kukiz (Kukiz’15) oraz Ryszard Petru (Nowoczesna).

Spotkanie zostało podzielone na trzy części: w pierwszej przedstawiciele komitetów wyborczych odpowiadali na pytania dotyczące spraw społeczno-gospodarczych, w drugiej - poświęcone polityce zagranicznej i bezpieczeństwa, a w trzeciej poruszające problematykę wizji i ustroju państwa.

"Debatę Liderów", tak jak poniedziałkową debatę Kopacz - Szydło pt. "Rozmowa o Polsce", zorganizowały telewizje TVN, TVP i Polsat.

Interaktywny #CzasDecyzji: kto wygrał debatę? Ściągnij aplikację TVN24 i weź udział w sondzie

Który z polityków wypadł najlepiej, a który najgorzej? Czy debata wpłynie na wyniki wyborów? Dołącz do naszego gorącego tematu i zostaw swoją opinię. Zachęcamy do dyskusji!