tvnpix
Niedzielna pogoda na zdjęciach Reporterów 24, Foto: Reporterzy 24

"Raz deszcz, raz romantyczny śnieg", "silny wiatr i ciemne chmury". Pogodowe relacje Reporterów 24

Internautka Jaga napisała na Kontakt 24, że pogoda w niedzielę jest "dynamiczna". Zgodzą się z nią na pewno mieszkańcy wielu regionów naszego kraju, którzy informowali nas o porannych ulewach, popołudniowych opadach śniegu i silnym wietrze. Zdjęcia i filmy od Reporterów 24 otrzymaliśmy m.in. z Dolnego Śląska, województwa pomorskiego, łódzkiego, śląskiego czy warmińsko-mazurskiego. A jak u Was wygląda niedziela? Czekamy na Wasze pogodowe relacje.

 

 

 

 

 

 

 

"Rano lało, teraz chwilami padają piękne, duże płatki śniegu" - napisała internautka o nicku panibożenka, mieszkanka Kobylnicy w Pomorskiem. Za to "silny wiatr przepędzający ciemne chmury nad dolnośląskimi drogami" zarejestrował Casimirus.

Internautę Zbyszka "poranek na Mazurach przywitał deszczem, a popołudnie śniegiem". Jaga podsumowała, że "niedzielna pogoda jest bardzo dynamiczna". "Podczas chwilowych rozpogodzeń wiatr momentami się ucisza" - napisała mieszkanka wsi Ornontowice leżącej w województwie śląskim.

Uwaga na silne wichury

Internauci informują nas również o wichurach w ich miejscowościach. W Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) silny wiatr zerwał fragment elewacji z bloku przy ulicy Kilińskiego. Zdjęcie otrzymaliśmy od kozbruka. - W sumie w całym powiecie zduńskowolskim straż interweniowała osiem razy. Mieliśmy m.in. kilka powalonych drzew i zerwaną linię telekomunikacyjną - podał st. kpt. Grzegorz Styczyński z KP PSP w Zduńskiej Woli.

ALERTY POGODOWE NA TVNMETEO.PL

Czekamy na więcej Waszych pogodowych relacji. Dzielcie się zdjęciami, filmami i komentarzami na Kontakcie 24. Cały czas możecie dzielić się z nami swoimi fotorelacjami w gorącym temacie: Przyszła jesień. Czekamy na Wasze pogodowe relacje!

 

 


 

 

Autor: mz/popi