tvnpix
Który materiał był najlepszy w ostatnim tygodniu?

Rajskie Fidżi, akcja policji czy głos w tunelu? Wybierz materiał tygodnia

Reporterzy 24 jak zwykle nie zawiedli i podzielili się z nami ciekawymi zdjęciami oraz filmami. Teraz to Wy wybierzecie materiał, który zasłużył na tytuł materiału tygodnia Kontaktu 24. A jest w czym wybierać. Czekamy na Wasze głosy!

Wjechał rowerem do tunelu. Wygonił go komunikat. Po chwili czekała policja

"Uwaga! Uwaga! Uwaga! Zakaz wjazdu rowerów! Proszę wyjechać" - komunikat o takiej treści rozbrzmiał w nowo otwartym tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku po tym, jak pojawił się tam mężczyzna mknący na dwóch kołach. Jak widzimy na nagraniu, po chwili czekała na niego też policja. Nagranie z tunelu przysłał na Kontakt 24 Reporter o nicku "theodoros".

Czytaj więcej

 

Fidżi, czyli "rajskie wyspy poza światem". Podróż Reporterki 24

- Piękno Fidżi po prostu powala. Spokój, zieleń, niezabudowane linie brzegowe czy butikowe hotele - opowiada pani Katarzyna, która zaprasza na wycieczkę po Fidżi, a raczej po "rajskich wyspach poza światem". Zjawiskowe zdjęcia piaszczystych plaż i krystalicznie czystych wód, a nawet rozgwiazdy, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

Czytaj więcej

W szkołach zostały książki, w żłobkach puste łóżeczka. 30 lat po wybuchu w Czarnobylu

- W opuszczonej szkole można znaleźć książki. W pozostałościach po żłobku można natrafić na łóżeczka - takie wspomnienia ze swojej wizyty w okolicach Czarnobyla przywiózł pan Łukasz. Na Kontakt 24 przysłał zdjęcia z miejsca, gdzie 30 lat temu doszło do katastrofy elektrowni jądrowej.

Czytaj więcej

 

Uzbrojeni policjanci, akcja, zatrzymanie. "Dopalaczami handlowano tu od lat"

12 uzbrojonych policjantów z oddziału antyterrorystycznego wkroczyło do punktu, w którym sprzedawano dopalacze. Po akcji w centrum Wrocławia co najmniej jedna osoba została zatrzymana. Pierwszą informację o działaniach funkcjonariuszy dostaliśmy na Kontakt 24 od internauty o nicku "Mc!One".

Czytaj więcej

 

Spotkanie Reportera 24 z "diabłem"

- Stałem daleko, a i tak leciał na mnie piach z pola - relacjonował Reporter 24 Morys, który nagrał niecodzienny wir w okolicach miejscowości Leopoldowo (woj. podlaskie). Nagranie przysłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Rajdowiec wypada z drogi, auto dachuje. Wszystko w oku kamery

To była pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza w Kwidzynie. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie, na którym widać wypadek, jakiemu uległa jedna z ekip startujących w rajdzie. Przy prędkości osiągającej 170 km/h, auto Piotra Adamskiego i Piotra Pazdyki najechało na wzniesienie, po czym samochód podbiło na nierówności drogi, kierowca stracił nad nim panowanie, a pojazd dachował.

Czytaj więcej

 

"Te szkraby nigdy nie płaczą". Dzieci Mjanmy w obiektywie

Bierze plecak i jedzie przed siebie. Zwiedził już wiele - m.in. Chiny, Indie, Gruzję, Grecję. I długo by tak jeszcze wymieniać. Teraz wybrał się w piękną podróż do Mjanmy (niegdyś Birmy). Fotografował tam dzieci. A jakie one są? - Często roześmiane, czasem smutniejsze, ale zawsze w kolorowych strojach z buźkami wymalowanymi żółtawą substancją z drzewa thanaka. I nigdy nie płaczą - przyznaje Paweł. W jego relacji nie zabrakło też migawek tajskich "szczęśliwych słoni".

Czytaj więcej

***

A Ty również byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia? Prześlij nam swój film lub zdjęcia. Podziel się swoją historią z czytelnikami Kontaktu 24 i widzami TVN24 oraz TVN24 BiS. Zostań Reporterem 24!

W poprzednich głosowaniach odznakę "materiału tygodnia" zdobyły następujące materiały:

Wyszedł ze szpitala i wyruszył w podróż życia

Oto najgłębsze jezioro w USA

Oko w oko z dziką zwierzyną

Pikniki, tłumy ludzi i piękne kwiaty. Tak zakwitły japońskie wiśnie

14 bocianich gniazd na słupie. "To normalne w Hiszpanii i Portugalii"

18-latka autem stoczyła się ze skarpy

Ciężarówka runęła tuż przy domu

Sarna wpadła do rzeki, uratowali ją strażacy

Nocne karaoke w kościele. Śpiewali kolędy i "Ona tańczy dla mnie"

Sarnostrada Wielkopolska: sarna na przedzie, za nią sznur aut. Zobacz nagranie

Jedno z najmłodszych miast w Polsce kończy 90 lat. Cały rok w Gdyni na zdjęciach Reportera 24

Zamki, latarnie morskie i zachwycające krajobrazy. Ta wyspa robi wrażenie

"Śpi na dachu, je z ręki". Mimo mrozu i śniegu bocian przyleciał do Tczewa

Przepis na niezwykłe zdjęcia? "Wziąłem watę, trzepaczkę do ubijania jajek i łańcuch"

Pod jeleniem zarwał się lód. "Walczył o życie, był wyczerpany"

Bajkowe eksperymenty na mrozie. "Jest tak zimno, że nawet bańki mydlane zamarzają"

Autor: sc//tka