tvnpix

Przewrócił się dźwig na budowie metra

Na budowie warszawskiego metra, na stacji Dworzec Wileński w czasie manewrowania przewrócił się dźwig. Nie ma informacji o poszkodowanych. Wyjaśnieniem przyczyn zajmie się komisja powołana przez spółkę budującą metro. Informację o zdarzeniu ze zdjęciami otrzymaliśmy na Kontakt 24 od @Agnieszki.

"Na budowie warszawskiego metra po godzinie 10 przewrócił się dźwig. Do zdarzenia doszło na stacji Dworzec Wileński" - poinformowała nas @Agnieszka.

"W trakcie manewrowania dźwig uległ przeciążeniu i się przewrócił. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych" - poinformował w rozmowie z tvnwarszawa.pl Krzysztof Malawko, rzecznik Warszawskiego Metra.

Kierowcy nic się nie stało

"Nie chcę spekulować, dlaczego doszło do wypadku. Zbada to specjalna komisja, którą wkrótce powołamy. W środku dźwigu podczas manewrowania po placu budowy był kierowca. Nie ma strat w sprzęcie, nikomu nic się nie stało" – powiedział Mateusz Witczyński rzecznik spółki AGP budującej metro. Dodał, że prace przy budowie stacji Dworzec Wileński nie zostały wstrzymane.

Czytaj także na tvnwarszawa.pl

Autor: aw/jas

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.