tvnpix
Aktualizacja:

Przekreślony "sierp i młot" na Sky Tower

Ogromny transparent z przekreślonym sierpem i młotem pojawił się we wtorek nad ranem na szczycie wieżowca Sky Tower we Wrocławiu. Baner z przekreślonym komunistycznym symbolem objął sześć pięter obiektu. O incydencie poinformował naszą redakcję Reporter 24 Rei, a na dowód przesłał zdjęcie.

"W nocy z poniedziałku na wtorek na szczycie wieżowca Sky Tower we Wrocławiu, od strony południowo-wschodniej zawisł wielki na część pięter obiektu transparent z przekreślonym sierpem i młotem" - napisał do redakcji Kontaktu 24 Reporter 24 Rei.

Incydent potwierdził rzecznik prasowy Sky Tower Wojciech Sury. "Flagę z przekreślonym sierpem i młotem na wieży Sky Tower zawiesili niezidentyfikowani sprawcy Około godziny 4 nad ranem po mniej więcej 30 minutach od zawieszenia została ona usunięta przez ochronę obiektu" - wyjaśnił rzecznik w mailu przesłanym redakcji Kontaktu 24.

"Obecnie trwa analiza nagrań monitoringu w celu kompleksowego wyjaśnienia sprawy oraz rzetelnego wyjaśnienia sposobu wtargnięcia sprawców na teren inwestycji" - dodał Wojciech Sury.

Autor: js/jaś

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.