Zamknięty

Pisze o tym:

16 reporterów

Dodano:

16 materiałów

Propagujące miłość, "my nie potrzebujemy tego święta". Wasze opinie o walentynkach

14 lutego to taki dzień w roku, kiedy zakochani na całym świecie wręczają sobie prezenty, przesyłają miłosne listy, wiersze i kartki. A my pytamy, jaka była Wasza pierwsza miłość? Jesteśmy również ciekawi Waszych opinii na temat walentynek. Jesteście zwolennikami tego święta, a może uważacie, że nie powinno ono być obchodzone w naszym kraju? Zachęcamy do dyskusji! Czekamy także na Wasze miłosne historie, nagrania i filmy!

Dziś święto zakochanych , Foto: Wiktor133, Kontakt 24 | Wideo: tvn24

 

 

Walentynki to międzynarodowe święto, zwane również dniem zakochanych. Jego nazwa wywodzi się od imienia św. Walentego, biskupa i męczennika, który w III wieku w Cesarstwie Rzymskim udzielał ślubów mężczyznom poniżej 37 roku życia, mimo zakazu cesarza.

14 lutego zakochani niemal na całym świecie obdarowują się upominkami, wysyłają sobie kartki i listy miłosne. A co Wy sądzicie o tym święcie? Planujecie coś specjalnego dla Waszej "drugiej połówki"? Romantyczna kolacja, kino, prezenty? A może dla Was to dzień jak każdy inny, ale dodatkowo ociekający wszechobecnym kiczem, plastikowymi serduszkami i pluszowymi misiami?

Chcielibyśmy także wiedzieć, czy pamiętacie swoją pierwszą miłość? Jak się zaczęła i jak skończyła, a może trwa nadal? Pochwalcie się!

Czekamy na Wasze opinie, historie, zdjęcia i filmy! Dołączcie do gorącego tematu Kontaktu 24!