użytkownik niezalogowany
Autor:~Przedsiębiorca Wrocław
MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Problem ze zmianą formy opodatkowania ze względu na niedziałający portal biznes.gov.pl

Nie działa platforma CEIDG gdzie przedsiębiorca może zmienić formę opodatkowania. Infolinia - dodzwonienie się to 1,5 godziny. Live chat nie działa. Na infolini jak już sie dodzwoniłem po kilkudziesięciu próbach. Otrzymałem informacje, że faktycznie nie działa portal.

Chciałem zmienić formę opodatkowania na portalu biznes.gov.pl - ale po godzinie prób poddałem się. https://logowanie.biznes.gov.pl/pl/login/
Nie można zalogować się na portal używając profulu zaufanego. W momencie logowania prosi o potwierdzenie adresu email i wpisanie kodu z tego maila. Okazuje się, że ten mail nie dochodzi. Na infolini o tym wiedzą i mówią że obecnie nie można tego zrobić.

Dodatkowo dodzwonienie się na centrum pomocy ceidg biznes.gov.pl Zajęłoo mi 1,5 godziny. A na live chat nikt nie odpowiada. Kiedy dodzwoniłem się otrzymałem informacje, że portal faktycznie nie działa. I abym wybrał sie osobiście do urzędu miasta i złożył wniosek. W covid wszyscy mają wybierać się do urzędów osobiście - gdzie obecnie tam jest armagedon i wpuszczani są ludzie po kilka osób do budynku.
Nic nie działa w tym kraju. Chciałam poinformować o tym bo można z tego ładny materiał zrobić.