Pracownik sieradzkiego WORD-u jedzie autem pod prąd !!!

Jedna z osób kadry kierowniczej sieradzkiego WORD-U na ulicy Jagiellońskiej jeździ pod prąd i nie przestrzega znaków „zakaz wjazdu”, o całej sytuacji poinformował nas jeden z kierowców.

 

Do naszej redakcji zadzwonił mieszkaniec Sieradza z informacją, iż po ulicy Jagiellońskiej, pod prąd jeździ jedna z osób kierowniczych sieradzkiego WORD-u.

Pan Andrzej nagrał również, jak kierowca łamie przepisy ruchu drogowego, nie tylko jeżdżąc pod prąd, ale i nie stosując się do znaku „zakaz wjazdu”.

Nasz Czytelnik zastanawia się, czy osoba, która zajmuje kierownicze stanowisko w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, nie zna przepisów ruchu drogowego, czy najnormalniej je lekceważy narażająca innych kierowców na niebezpieczeństwo.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Henryka Walutę dyrektora sieradzkiego WORD-U, pracownik ten nie był w godzinach pracy i nie poruszał się samochodem służbowym, więc sprawy nie będę komentował.

Jak powiedział nam Pan Andrzej, takie zachowanie tego kierowcy to standard, że jeździ pod prąd i nie stosuje się do znaków drogowych.

Więcej na portalu Sieradz to my

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.