tvnpix
Pożar na Broniewskiego w Warszawie

Pożar na bazarku w Warszawie. "Płonęły baraki"

Pożar wybuchł na terenie bazarku przy Broniewskiego w Warszawie. Płomienie objęły cztery baraki, jeden z nich spłonął doszczętnie. Pierwszą informację, zdjęcia i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

Ogień pojawił się po godzinie 19. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć i filmów, na których widać płomienie i dym, widoczny nawet z daleka. Reporterzy 24 informowali, że "płonął drewniany stragan".

"Gęsty dym widać nad budynkami od strony Kochanowskiego. Słychać sygnały służb ratowniczych" - napisał chwilę przed godziną 20 Piotr.

- Na terenie bazarku przy Broniewskiego płoną cztery baraki. Na miejscu pracuje pięć zastępów - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży.

Po godzinie 20:45 strażak dodał, że pożar został zlokalizowany. - Trwa dogaszanie. Jeden z czterech baraków spłonął doszczętnie - poinformował.

Według informacji straży pożarnej, nikt został poszkodowany. Nie wiadomo też, z jakich powodów pojawił się ogień. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 22.

Czytaj tez na tvnwarszawa.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: bkol//ank

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.