tvnpix
Ogień objął cały dach budynku, Foto: Karol

Pożar domu. Doszczętnie spłonął dach

Gdy płomienie objęły część budynku mieszkalnego w Piasecznie (Mazowieckie), na szczęście nikogo nie było wewnątrz. Ogień był na tyle rozległy, że dach domu jednorodzinnego został całkowicie zniszczony. Informację o pożarze i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków po godzinie 5 rano. - Ogień wybuchł w domu jednorodzinnym przy ulicy Kordiana - poinformował starszy kapitan Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

- Wysłano sześć zastępów straży pożarnej. Na miejscu okazało się, że pożar objął cały dach budynku - poinformował rzecznik prasowy.

Brak rannych, ale dach do rozbiórki

W wyniku pożaru nikt nie został ranny. - Na szczęście nikogo nie było wewnątrz budynku. Nikt nie ucierpiał, nikogo nie trzeba było ewakuować - powiedział starszy kapitan Łukasz Darmofalski.

Dodał, że na miejscu pracuje jeszcze policja oraz cztery zastępy straży pożarnej. - Co prawda ogień został już opanowany, ale trwają obecnie prace rozbiórkowe dachu - uzupełnił strażak.

Autor: jw/ak

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

dobrze, że nikomu nic się nie stało!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.