MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Potrącił śmiertelnie 19-latkę i uciekł. Szuka go policja

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

 

W sobotę wieczorem doszło do tragicznego wypadku w Wólce pod Lublinem. Nie żyje młoda kobieta.

W sobotę około godziny 17 w Wólce pod Lublinem samochód osobowy potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych młodą kobietę. Uderzenie było na tyle silne, że piesza przeleciała w powietrzu kilkanaście metrów. Kierujący pojazdem nie zatrzymując się odjechał z miejsca wypadku, najprawdopodobniej w kierunku Pliszczyna.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, jednak pomimo kilkunastominutowej reanimacji ratownikom nie udało się uratować pieszej. Jak poinformował nas sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie poszkodowana to 19-letnia mieszkanka Wólki.

-Zabezpieczone zostało już nagranie z monitoringu i trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy wypadku – dodał Kamil Gołębiowski. Na miejscu jest prokurator, pod nadzorem którego prowadzone są czynności.

Ruch w miejscu wypadku jest znacznie utrudniony. Na drodze krajowej nr 82 z Lublina do Łęcznej wprowadzono ruch wahadłowy. Tworzą się olbrzymie korki. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 21.