Zamknięty

Pisze o tym:

14 reporterów

Dodano:

15 materiałów

Polska w Waszych oczach. Wspólna akcja Kontaktu 24 i CNN

Polska w Waszych oczach. Wspólna akcja Kontaktu 24 i CNN

Polska w Waszych oczach. Wspólna akcja Kontaktu 24 i CNN

Co jest najbardziej ekscytującą rzeczą w dzisiejszej Polsce? Na co w Twoim otoczeniu Euro 2012 będzie miało największy wpływ? Na takie pytania odpowiadali nasi internauci, którzy – zamieszczając swoje materiały w serwisach Kontakt 24.tvn.pl i iReport.cnn.com – mieli możliwość wzięcia udziału we współtworzeniu programu CNN "Eye on Poland".

"Eye On" to specjalny tygodniowy program stacji CNN International, dzięki któremu widzowie na całym świecie poznają różne kraje, regiony, tradycje i kultury. Reportaże, relacje, wywiady z najważniejszymi ludźmi - CNN swoje "oko" kierowała już na Japonię, Turcję, Mongolię, a trzy lata temu na Polskę. Teraz - wraz ze stacją TVN24 i serwisem kontakt24.tvn.pl - CNN ponownie zagościła w naszym kraju. Od poniedziałku 12 września do wtorku 20 września na antenie CNN International emitowany jest program "Eye on Poland", którego ważną częścią są również Wasze opinie.

Z tego powodu serwisy Kontakt24.tvn.pl oraz iReport.cnn.com poprosiły Was o odpowiedzi na następujące pytania: "Na co w Twoim otoczeniu Euro 2012 będzie miało największy wpływ?" oraz "Co jest najbardziej ekscytującą rzeczą w dzisiejszej Polsce?"

Swoje filmy, zdjęcia czy opisy można było zamieszczać do 16 września - zarówno w serwisie Kontaktu 24 (ZOBACZ ZAMIESZCZONE MATERIAŁY) oraz na stronie iReport (ZOBACZ PRZESŁANE FILMY I ZDJĘCIA).

 

  Źródło: hydro.imgw.pl/#waterStatesMap

  Źródło: Polska Agencja Prasowa