Zamknięty

Pisze o tym:

269 reporterów

Dodano:

281 materiałów

Pod wodą, tradycyjne, z palet. Pokazujecie swoje choinki

Chwalicie się swoimi świątecznymi drzewkami. Przyznajemy, wasza kreatywność nie zna granic. Oprócz tradycyjnych choinek są też te wykonane z palet, czy z brzózki. Ale świąteczne drzewko to nie tylko symbol świąt Bożego Narodzenia, to także wyzwanie - bowiem choinka kusi zarówno dzieci jak i czworonogi. Ciekawi jesteśmy jakie macie pomysły i rozwiązania, aby uchronić swoje świąteczne drzewko.

Pod wodą, tradycyjne, z palet. Pokazujecie swoje choinki

Wasze świąteczne drzewka Autor: Reporter 24 | Źródło: Kontakt 24

Choinki, tak mocno zakorzenione w naszej kulturze, różnią się między sobą. W każdym domu drzewko wygląda inaczej. Na zdjęciach, które przesyłacie na Kontakt 24, widać, że każde z nich czaruje swoim wyglądem.

Choinka to nie tylko ozdoba czy symbol świąt Bożego Narodzenia, ale także nie lada atrakcja. Może służyć jako szczyt do zdobycia albo plac zabaw. Zdają sobie z tego sprawę szczególnie właściciele zwierzaków oraz rodzice małych dzieci. Światełka, błyszczące bombki i kolorowe ozdoby przyciągają najmłodszych i zwierzaki.

Ubraliście już choinkę? Pochwalcie się. Chcemy zobaczyć, jak wyglądają. Czekamy też na wasze komentarze na temat sposobów na zabezpieczenie świątecznego drzewka.