MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Po kłótni obcokrajowców jeden wybiegł na ulicę. Został potrącony przez dwa auta

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

 

W piątek około godziny 19 na ul. Kunickiego w Lublinie doszło do potrącenia mężczyzny obcego pochodzenia, który nagle wbiegł pod rozpędzone auta. Jak się okazało, chwilę przed tym doszło do kłótni pomiędzy nim a innymi obcokrajowcami.

Do zdarzenia doszło na ul. Kunickiego na wysokości ul. Abrahama Sterna. Według świadków, z którymi rozmawialiśmy, mężczyźni obcego pochodzenia zaczęli się kłócić. Na początku do ostrej wymiany zdań doszło na chodniku, po czym nagle jeden z mężczyzn wbiegł na jezdnię, pod rozpędzone auta.

Do potrącenia doszło poza przejściem dla pieszych. Najpierw w mężczyznę uderzył volkswagen, jadący w stronę centrum. Siła uderzenia wyrzuciła go na drugi pas, w tym samym kierunku, gdzie uderzyło w niego bmw. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało ciężko rannego mężczyznę do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Wezwano również patrol prewencji ponieważ osoby obcego pochodzenia utrudniały czynności prowadzone na miejscu wypadku.

Nie kursują trolejbusy w kierunku centrum. Całkowicie zablokowane są dwa pasy ruchu. Auta przepuszczane są wahadłowo.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 21.