tvnpix
Foto: mavradek

Płomienie i kłęby dymu. Pożar hurtowni elektronicznej

Kilkanaście zastępów straży pożarnej gasiło budynek hurtowni elektronicznej. Ogień wdarł się także do przylegających do budynku pokoi gościnnych. Zdjęcia z Jeleniej Góry (Dolnośląskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb tuż po godzinie 14. Ogień zajął hurtownie elektroniczną oraz przylegające do niej pokoje gościnne.

- Ogień pojawił się w jednopiętrowym budynku przy ulicy Sobieszowskiej - przekazał młodszy kapitan Krzysztof Zakrzewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jelenie Górze.

Jak widać na zdjęciach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, płomienie osiągnęły kilka metrów i sięgały ponad zabudowania. Z daleka widoczne były również kłęby siwego dymu.

11 zastępów w akcji

Strażak poinformował, że w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. - Pożar został już opanowany, jego źródło zostało zlokalizowane - powiedział. - W tej chwili wciąż trwa dogaszanie, budynek jest rozbierany i sprawdzany - wyjaśnił po godzinie 19.

Krzysztof Zakrzewski zapewnił, że nie było zagrożenia dla pobliskich budynków i ich mieszkańców. Jak powiedział, w kulminacyjnym momencie z pożarem walczyło 11 zastępów straży pożarnej.

Autor: est/ak

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.