Aktualizacja:

Plikostrada

Witam na pewno państwa zainteresuje ten artykuł który dotyczy pliko strady pobieraczka pl

pliko strada wyłudza od ludzi  którzy zarejestrowali się na ich stronie internetowej chociaż pisze wyraźnie ze jest darmowe chociaż ludzie nie korzystają straszą ich zapłatą 96zł jeśli nie zapłacą to będą ich wzywać sądownie do zapłaty, podają do internetu reklamy zachęcają ludzi do korzystania bezpłatnych plików do pobierania a później wżywała do zapłaty to jest po prostu oszustwo wyłudzanie pieniędzy

I proszę popatrzyć na opinie pisane przez ludzi  adres strony poniżej

http://forum.gniezno.com.pl/viewtopic.php?t=8734

http://forum.infor.pl/topic/14266-plikostrada-placic-czy-nie/

 

Dnia Sobota, 18 Maja 2013 06:24 Plikostrada <no-reply@plikostrada.pl> napisał(a)

<!doctype html public "-//w3c/dtd html 4.0 transitional//en">

Szanowny Panie,

W dniu 18.02.2013 o godzinie 14:22:19 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 83.16.51.46, zawarł Pan wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiścił Pan jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Pana do zapłaty zaległej należności w terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Pana na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Panu postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 43 1750 1312 6860 1000 0010 5441
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0010 5441
Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostrada.pl/wplata.php?wtd=vocmrhJD05hXbK2xZac4wokRwBfwPDzhy3s%3D

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).

 

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

ja tam poszedłem z tym do prawnika, wysłał pismeko skasował 20 zł i po sprawie, śpię spokojnie.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.