Temat w toku

Pisze o tym:

58 reporterów

Dodano:

59 materiałów

PIT, jak go rozliczyć? Zadaj pytanie, ekspert odpowie

Wypełniasz PIT po raz pierwszy? Może - jak co roku - pojawiają się wątpliwości, czy na pewno wszystkie rubryki udało się wypełnić prawidłowo? Jakie zmiany wprowadzono do tegorocznego rozliczenia z fiskusem? W "Biznesie Dla Ludzi" na antenie TVN24 BiS codziennie od godziny 17:30 eksperci rozwieją Wasze wątpliwości. Czekamy na Wasze pytania.

PIT, jak go rozliczyć? Zadaj pytanie, ekspert odpowie

Wasze pytania na temat rozliczenia PIT-u

 

Na początku każdego roku rozliczamy PIT za rok ubiegły. Rozliczenia można dokonać poprzez odręczne wypełnienie arkusza i dostarczenie go do danego urzędu skarbowego lub online.

Dla większości pracowników najważniejszy jest PIT-37. Na złożenie tej deklaracji oraz czterech innych (PIT 36, PIT 36L, PIT 38, PIT 39) mamy czas do 30 kwietnia.

Warto pamiętać, że w tym roku w rozliczeniu z fiskusem pojawiły się pewne zmiany. Kogo dotyczą? Na co zwrócić uwagę? W jaki sposób zmienił się sposób rozliczenia?

Na te i więcej pytań odpowiedzą eksperci w programie "Biznes dla Ludzi" na antenie TVN24 BiS. Codziennie od godziny 17:30 będą pomagać Wam rozliczyć PIT. Czekamy na Wasze pytania.

ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA ZNAJDZIECIE TAKŻE W RAPORCIE NA TVN24BIS.PL