tvnpix
Inteligentny pies, Foto: Piotr

Pies przechodzący tylko na zielonym podbił Wasze serca. Wybraliście materiał miesiąca!

Historia psa, który nauczył się przechodzić przez ulicę tylko wtedy, gdy zapali się zielone światło zdobyła największą sympatię internautów. W plebiscycie na materiał miesiąca okazała się lepsza od niezwykłej relacji Reportera 24 z Zapory Hoovera oraz nagrania pokazującego pokonywanie zamkniętego przejazdu przez polskich kierowców. Autorom wszystkich nagrań serdecznie gratulujemy.

 

W naszym podsumowaniu za kwiecień wzięło udział ponad 270 internautów. Materiał nadesłany przez Pawła okazał się bezkonkurencyjny i zgarnął 59 procent głosów. Dzięki temu internauta otrzymał odznakę "Materiał miesiąca". Serdecznie gratulujemy!

Na drugim stopniu podium uplasował się Darekny, który po raz kolejny zabrał nas w podróż po USA. Materiał ten doceniło 19 procent głosujących. Do gustu przypadło Wam również nagranie pokazujące jazdę przez zamknięty przejazd kolejowy. Wszystko w wykonaniu polskich kierowców. Materiał, który zajął w naszym plebiscycie trzecie miejsce, na Kontakt 24 przysłał Reporter 24 o nicku Noluvap.

O psie, który przechodzi tylko na zielonym. "Ludzie wciskają przycisk na przejściu"

"W drodze do pracy trafiłem na bardzo inteligentnego psa" - napisał na Kontakt 24 internauta Paweł. Na zarejestrowanym w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) nagraniu widać, jak zwierzak zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i spokojnie czeka na zielone światło. Przed wejściem na jezdnię zdąży się jeszcze rozejrzeć. Jak relacjonował Reporter 24, przechodnie specjalnie dla niego wciskają przycisk na przejściu.

Czytaj więcej

 

"Zapiera dech w piersiach, ujarzmiła rzekę". Zapora Hoovera w obiektywie Reportera 24

To jeden z symboli Stanów Zjednoczonych XX wieku. Zapora Hoovera jest nie tylko widowiskowym wytworem wyobraźni inżynierów, ale również miejscem o niesamowitym krajobrazie. W podróż do tego szczególnego miejsca zabrał nas Reporter 24 darekny.

Czytaj więcej

 

"Jazda polska" przez zamknięty przejazd kolejowy. 80 punktów w minutę

- Zaczęło się od jednego, potem poszła cała fala - opisał sytuację na przejeździe kolejowym w Wielkopolsce Reporter 24 Paweł. W środowe popołudnie uchwycił kierowców, którzy bez oporów wjeżdżali na przejazd kolejowy, mimo migających czerwonych świateł i opuszczonych szlabanów.

Czytaj więcej

 

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Autor: mg/aw