użytkownik niezalogowany
Autor:~patryk911
Aktualizacja:

oszustwo na stronie internetowej www.videolimit.com.pl

Witam. Jestem oburzony działaniem strony www.videolimit.com.pl, która wprowadza ludzi w błąd i zarabia na tym pieniądze. Kiedy założymy tzw. "darmowe konto" pojawia nam się ekran inforumujący o uiszczeniu opłaty, by mieć dostęp do pełnych możliwości strony. Do tego wyświetla się wyraczasty napis informujący o promocji, 1,23zł z VAT za aktywację konta na rok. Nie jest natomiast wspomniane, że dana opłata musi być wykonana metodą "PayPal". Podane są jedynie dwa numery, na które należy wysłać sms o podanej treści. NIE JEST nigdzie wspomniane, że pierwszy numer jest droższy od drugiego, NIE JEST również wspomiane, że aktywacja "sms premium" jest zdecydowanie droższa, niż ta podana na portalu. Regulamin NIE JEST w żadnym widocznym miejscu i osoba chcąca go odszukać będzie miała z tym problem. Poza tym większość osób widząc cenę 1,23zł beż żadnych dopisków czy gwiazdek zwyczajnie nie będzie szukać regulaminu, bo uzna to za niepotrzebne. W zakładce kontakt nie ma podanego żadnego numeru, adresu, ani nazwiska odpowiadającej za tę stronę osoby. Jedyna możliwość kontaktu jest przez e-mail. Ostatnią sprawą jest różnica na stronie oraz w regulaminie. Na stronie kod podany do wysłania to KODAT, a w regulaminie widnieje kod kodak24, dlaczego? 

Niżej wklejam fragment znalezionego regulaminu dotyczący cen numerów aktywacyjnych oraz załączę screen strony z podchwytliwym umieszczeniem ich.

 

"Aktywacja konta polega na uiszczeniu opłaty aktywacyjnej za pośrednictwem systemu smspremium. Koszt aktywacji konta użytkownika za pośrednictwem płatności w systemie sms premiumna numer 91900 wynosi dwadzieścia trzy złote, trzydzieści siedem groszy brutto z vat zaś nanumer 92550 wynosi trzydzieści złotych i siedemdziesiąt pięć groszy łącznie z vat. Opłatęaktywacyjną można dokonać również w ramach Promocji "konto na 365 dni za 1,23 zł z vat" zapomocą systemu Paypal. W takim przypadku opłata aktywacyjna wynosi 1,23 zł (jeden złotydwadzieścia trzy grosze) brutto. Przy płatności w systemie PayPal użytkownik winien jest podaćswój adres mail w tytule płatności. Aktywacja konta za pomocą sms premium wymaga wysłaniawiadomości o treści kodak24 na numer 91900 lub na numer 92550, natomiast dokonanie płatnościza pomocą systemu Paypal wymaga wysłania pieniędzy na konto videolimit.pl@gmail.com."

 

Konto zostało przeze mnie założone 27 lipca 2012, rzekoma promocja trwa do dziś. Nie są to może ogromne pieniądze, ale sądze, że polityka firmy jest nie w porządku, więc proszę o przyjrzenie się tej sprawie.

 

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.