Zamknięty

Pisze o tym:

761 reporterów

Dodano:

777 materiałów

Ostatnia szansa na zadanie pytania! Bronisław Komorowski dzisiaj w debacie TVN24. #CzasDecyzji

Dziś ostatni dzień kampanii prezydenckiej. Już 10 maja staniemy przed wyborem, komu powierzyć piastowanie najważniejszego urzędu w państwie. Chcąc Wam pomóc, TVN24 zaprosiło w czwartek do swojego studia Andrzeja Dudę, który zmierzył się z Waszymi pytaniami. Dziś kolej na obecnie sprawującego urząd, Bronisława Komorowskiego. W dalszym ciągu zachęcamy Was do współtworzenia naszego programu. O co chcielibyście zapytać obecnego prezydenta? Czekamy na Wasze pytania. Możecie je również nagrać i wysłać do nas wideo.

 

10 maja odbędzie się pierwsza tura wyborów na urząd prezydenta RP. Według sondaży największe szanse na zwycięstwo ma obecnie sprawujący to stanowisko Bronisław Komorowski oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda.

Sylwetki wszystkich 11 kandydatów i ich poglądy na temat kontrowersyjnych kwestii już teraz prezentujemy na specjalnej stronie portalu tvn24.pl. Można się tam dowiedzieć, co pretendenci do najwyższego stanowiska w kraju myślą o in vitro, wprowadzeniu waluty euro, katastrofie w Smoleńsku, polityce obronnej, czy religii w szkołach.

Wy także zadajcie pytania!

W tygodniu przedwyborczym kandydaci goszczą w studiu TVN24 w programie "Debata, czas decyzji". W czwartek 7 maja na pytania odpowiedział Andrzej Duda. Dzisiaj natomiast zaprezentuje się Bronisław Komorowski. Debata rozpocznie się o godz. 19.25.

Zapraszamy Was do jej współtworzenia! Wysyłajcie na Kontakt 24 swoje pytania (również w formie wideo), a my zadamy je Bronisławowi Komorowskiemu.

Pytania możecie nadsyłać za pośrednictwem gorącego tematu w Kontakcie 24. Czekamy również na Wasze e-maile pod adresem kontakt24@tvn.pl.