tvnpix
Foto: Piotr_Sieradz

Osobówką wpadła na drzewa. Z auta wypadł silnik, urwało też koła

Sieradzcy policjanci wyjaśniają okoliczność wypadku, do którego doszło na wysokości wsi Kuśnie (woj. łódzkie). Według wstępnych ustaleń opel astra zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Samochód rozsypał się na części. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

 

 

Do wypadku doszło około godziny 16. we wsi Kuśnie. Jak wynika z ustaleń policji, za kierownicą opla astry siedziała 26-letnia mieszkanka gminy Sieradz.

Samochód uderzył w drzewa

- Na łuku drogi z nieustalonych przyczyn samochód zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo, a po odbiciu w kolejne - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 st. asp. Paweł Chojnowski, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu.

Jak widać na zdjęciach, które dostaliśmy na Kontakt 24, siła uderzenia była bardzo duża. Z samochodu wypadł silnik i urwane zostały tylne koła. - Dodatkowo sam pojazd wyrzuciło do przeciwległego rowu - zaznaczył  policjant.

Kobieta w stanie ciężkim

26-latka w stanie ciężkim została przewieziona do sieradzkiego szpitala. - Od kierującej zostanie pobrana krew do badania na zawartość alkoholu - informuje policja.

Trasa wylotowa z Sieradza w kierunku Złoczew przez jakiś czas była zablokowana.

Autor: ank/sk