tvnpix
Pożar wybuchł w sobotni wieczór, Foto: Krzysiek, Kontakt 24

Ogromny pożar drewnianej restauracji. "Z budynku właściwie nic nie zostało"

Kilkanaście zastępów strażackich walczyło z ogniem, który trawił drewnianą restaurację w Słostowicach (woj. łódzkie). W chwili wybuchu pożaru w budynku było osiem osób. Wszyscy zdążyli uciec. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia.

 

 

 

Kilka godzin trwało dogaszanie drewnianej restauracji w Słostowicach przy trasie Częstochowa-Piotrków Trybunalski. W akcji brało udział około 50 strażaków. Pożar wybuchł w sobotę wieczorem.

Jak tłumaczył kpt. Artur Bartosik z radomszczańskiej straży pożarnej, w ogniu stanęła drewniana restauracja, która w całości była objęta pożarem.

Osiem osób w środku

Kapitan Bartosik poinformował, że w chwili wybuchu pożaru w restauracji było osiem osób. - Byli to pracownicy i właściciel restauracji. Na szczęście wszyscy zdążyli opuścić budynek jeszcze przed przyjazdem służb - zaznaczył strażak.

Na razie nie wiadomo, jaka jest przyczyna pożaru.

Jak relacjonował się Piotr Borowski reporter TVN24, straty na pewno będą duże. - Z budynku właściwie nic nie zostało - zaznaczył reporter.

Podkomisarz Aneta Wlazłowska, rzeczniczka radomszczańskiej policji podała na antenie TVN24, że na drodze, która przebiega obok lokalu, nie było utrudnień.

Reporter TVN24: z budynku nic nie zostało Źródło: tvn24

 

 

 

Autor: mz/aw