Zamknięty

Pisze o tym:

25 reporterów

Dodano:

25 materiałów

"Od początku zawzięli się na Legię", "to kibice chcą zniszczyć drużynę"

We wtorek UEFA ukarała Legię za zachowanie jej kibiców podczas meczu Ligi Europy z Lokeren. Kibice polskiego klubu odpalili race oraz obrażali czarnoskórego bramkarza, Boubacara Barry'ego. Ten drugi incydent sprawił, że sędzia przerwał mecz na parę chwil. Na Kontakt 24 już spływają pierwsze komentarze dotyczące tej sprawy. Czekamy na Wasze opinie! Dołączcie do naszego gorącego tematu.

 

Za zachowanie kibiców klub z Warszawy będzie musiał zapłacić 105 tysięcy euro kary, a fani nie będą mogli obejrzeć przy Łazienkowskiej dwóch spotkań w Lidze Europy.

Ponadto sympatycy mistrzów Polski nie będą mogli jeździć do końca sezonu na wyjazdowe spotkania w ramach europejskich rozgrywek. Choć UEFA była surowa, to i tak Legia może odetchnąć z ulgą. Czarny scenariusz zakładał nawet wykluczenie mistrzów Polski z rozgrywek.

Czytaj więcej na tvn24.pl.

"Chcą zniszczyć własną drużynę"

Internauci już komentują całą sprawę. Część z nich pisze, że "tak nie zachowują się prawdziwi kibice", a ich zachowanie można nazwać "chuligaństwem". Piszecie też, że kibice Legii "chcą zniszczyć własną drużynę". Niektórzy z Was uważają jednak, że wyrok jest "zbyt surowy" i , że za zachowanie kibiców nie może "cierpieć cały klub", a UEFA "od początku zawzięła się na Legię".

A co Wy myślicie o karze dla Legii za zachowanie kibiców? Uważacie, że sankcje nakładane na klub za zachowanie kibiców są słuszne? Czekamy na Wasze opinie. Dołączcie do naszego gorącego tematu!