tvnpix
Foto: Michał

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Wcześniej uszkodził kilka aut

Kierowca auta osobowego uszkodził kilka pojazdów zaparkowanych we Włochach i uciekł z miejsca zdarzenia (Mazowieckie). Został zatrzymany przez jednego ze świadków i przekazany policji. Badanie alkomatem wykazało, że miał dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Informację o obywatelskim zatrzymaniu we Włochach oraz zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Sprawca szalał przy Osiedlu Warszawa (przy Przerwanej - red.), następnie na Krańcowej 61 uderzył w cztery samochody i uciekł" - relacjonował pan Michał, autor zdjęcia nadesłanego do redakcji Kontaktu 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

 

Jak przekazał, kierowca audi pojechał później na Popularną, gdzie zgubił koło i wyjechał w Aleje Jerozolimskie w kierunku Radomia.

Policja: kierowca miał 2,5 promila

O tę sytuację redakcja tvnwarszawa.pl policję. Jak przekazał Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie otrzymali w poniedziałek wieczorem policjanci w wydziału wywiadowczo-patrolowego KSP. Dotyczyło ono obywatelskiego ujęcia pijanego kierowcy we Włochach. - Policjanci zatrzymali kierującego audi a6 w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał dwa i pół promila alkoholu w organizmie - poinformował Śniadała.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca doprowadził przy ulicy Krańcowej do zderzenia z następującymi pojazdami: skodą, mitsubishi, peugeotem i dwiema toyotami - dodał.

Okazuje się więc, że uszkodzonych zostało łącznie pięć aut zaparkowanych przy jezdni.

Sprawą pijanego kierowcy oraz uszkodzonych pojazdów zajmują się teraz policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Autor: kk Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24