użytkownik niezalogowany
Autor:~pieta213
MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Obowiązkowe szczepienia

Dla Rządu

Witam serdecznie.

Moim skromnym zdaniem szczepienia powinny pozostać obowiązkowe, gdyż poprzez to unikamy chorób, które dawniej przed wprowadzeniem szczepionek były śmiertelne bądź też co najmniej bardzo niebezpieczne. Niektórym osobom wydaje się, że skoro choroby nie ma, nie widać, to po co szczepić. Internetu też nie widać, co nie znaczy, że nie istnieje.

Wprowadziłbym kolejne obowiązkowe szczepienia, choćby podobnie jak w Australii dotyczącego wirusa szyjki macicy. Itp itd. by jeszcze bardziej chronić NASZE zdrowie. Oczywiście bez przesady, ze skrajności w skrajność.

Poszedłbym dalej. Tym, którzy odmawiają podstawowych szczepień, odmówić bezpłatnego leczenia z NFZ oraz ubezpieczeń na życie i mało tego obciążył kosztami związanymi z leczeniem osób z otoczenia, które uległy w ten sposób bezpośredniemu zagrożeniu zdrowia a nawet życia.

Można powiedzieć, że ogranicza się w ten sposób swobodę wyboru. NIE! JA wybrałem, jak i zdecydowana większość, swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Jeśli pewne osoby WYBRAŁY inaczej, to dlaczego za to płacić ma całe społeczeństwo. Niech sami płacą za swoje FANABERIE.

Mam nadzieję, że RZĄDZĄCY taki aspekt tej sprawy.

Pozdrawiam

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.