O serwisie

Drogi użytkowniku!

Już niebawem oddamy w Twoje ręce nową, nowoczesną odsłonę serwisu Kontakt 24. Wszystko po to, by jeszcze lepiej eksponować materiały, jakie dostajemy od naszych użytkowników i widzów.

Na stronie głównej zobaczysz artykuły, które powstały dzięki zgłoszeniom internatów, obejrzysz zdjęcia i nagrania, będziesz mógł relacjonować na żywo ważne wydarzenia i weźmiesz udział w gorących dyskusjach. Wszystko to zrobisz łatwo i szybko – żeby wysłać materiał do redakcji, wystarczy kilka kliknięć.

Bądź w kontakcie

Kontakt 24 to miejsce dla wszystkich, którzy są świadkami ciekawego, wyjątkowego wydarzenia - zrobili zdjęcie lub nakręcili film i chcą go pokazać innym. Najciekawsze z nich mogą pojawić się w serwisach internetowych TVN24 oraz na antenie telewizji.

Jeśli znajdziesz się w centrum wydarzeń, możesz błyskawicznie i prosto z telefonu zamieścić swoje zdjęcia, nagrania i informacje. A wszystko to bez konieczności rejestracji – w nowej odsłonie serwisu Kontakt 24 nie będą funkcjonowały profile użytkowników. Ze szczegółami tej zmiany możesz zapoznać się tu:

WYPOWIEDZENIE USŁUG W SERWISIE KONTAKT24

Jeśli nie jesteś amatorem dziennikarstwa, ale szukasz przestrzeni do wymiany poglądów, miejsca, w którym można podyskutować z innymi internautami na ważne i kontrowersyjne tematy – jesteś we właściwym miejscu!

W nowej odsłonie Kontaktu 24 będziemy regularnie publikować Wasze opinie na stronie głównej w ramach Gorących Tematów. Najciekawsze wypowiedzi mają szansę zaistnieć na antenie TVN24.

Zostań częścią społeczności nowego Kontaktu 24, informuj i bądź poinformowany!

POMOC

PORADNIK DLA REPORTERA