O serwisie

CZAS NA ZMIANY!

Oddajemy w Twoje ręce zupełnie nową, nowoczesną odsłonę serwisu Kontakt 24. Zmieniliśmy się wizualnie, by jeszcze lepiej wyeksponować materiały, które dostajemy od internautów. Dlatego teraz na stronie głównej zobaczysz duże zdjęcia, obejrzysz filmy wideo, będziesz mógł relacjonować na żywo ważne wydarzenie i weźmiesz udział w gorących dyskusjach. Wszystko to zrobisz jeszcze łatwiej i szybciej – żeby dodać materiał do serwisu, wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

Witaj w nowym Kontakcie 24 Źródło: tvn24

Chcemy, żeby Kontakt 24 stał się miejscem wymiany informacji między ludźmi. Dlatego teraz możesz obserwować innych użytkowników serwisu i materiały które dodają oraz kontaktować się z nimi za pomocą prywatnych wiadomości. Stań się częścią społeczności, informuj i bądź poinformowany!

Twoja aktywność w serwisie zostanie nagrodzona. W tym celu w nowym serwisie wprowadziliśmy odznaki dla zarejestrowanych Reporterów 24 - poznaj je i zdobywaj jak najwięcej!

A jeśli znajdziesz się w centrum wydarzeń, możesz błyskawicznie i prosto z telefonu zamieścić swoje zdjęcia, nagrania i informacje.

DLA KOGO?

Kontakt 24 to miejsce dla wszystkich, którzy są świadkami ciekawego, wyjątkowego wydarzenia - zrobili zdjęcie lub nakręcili film i chcą go pokazać innym.

Serwis jest też świetnym przygotowaniem dla tych, którzy w przyszłości chcieliby związać swoją karierę zawodową z dziennikarstwem i szeroko pojmowanymi mediami. To miejsce, w którym Twoje materiały mogą zostać docenione przez innych użytkowników, ale także przez profesjonalną redakcję newsową, a Ty możesz zdobywać doświadczenie.

Jeśli nie jesteś amatorem dziennikarstwa, ale szukasz przestrzeni do wymiany poglądów, miejsca, w którym można podyskutować z innymi internautami na ważne i kontrowersyjne tematy – dobrze trafiłeś! W Kontakcie 24 regularnie publikujemy Wasze opinie na stronie głównej, a najciekawsze z nich mają szansę zaistnieć na antenie TVN24.

NOWY KONTAKT 24 - ZOBACZ CO SIĘ ZMIENIŁO

POMOC

PORADNIK DLA REPORTERA