Zamknięty

Pisze o tym:

21 reporterów

Dodano:

21 materiałów

O Dniu Mężczyzny nikt nie pamięta? Czekamy na Wasze opinie!

- O Dniu Kobiet wszyscy pamiętali, ale co z nami? Dziś jest Dzień Mężczyzn, ale nikt o tym nie wspomina - zadzwonił do Kontakt 24 jeden z czytelników. Czy to prawda, że nikt nie pamięta o święcie panów? Czekamy na Wasze opinie w "Gorącym temacie" Kontaktu 24. Jeśli dostaliście upominki w tym dniu, pokażcie je na zdjęciach.

Dzień Mężczyzn obchodzony jest na świecie od ponad 25 lat. Dwa dni po święcie kobiet, to panowie stają się najważniejsi. Tak to przynajmniej wygląda w kalendarzu. Okazuje się jednak, że w Polsce Dzień Mężczyzn jest świętem zapomnianym, a zwracają na to uwagę czytelnicy Kontaktu 24. Oczywiście, głównie zasmuceni tym faktem panowie.

- O święcie mężczyzn nikt nie wspomina, nawet panie o tym zapomniały. To jak to jest, my jesteśmy mniej ważni od kobiet? - zapytał jeden z nich. "Dziś nie słyszałem ani słowa na temat Dnia Mężczyzn" -  dodaje w mailu do redakcji Pan Bogusław.

Czy Waszym zdaniem święto mężczyzn rzeczywiście jest lekceważone? Czy złożyłyście już życzenia swojemu partnerowi? A może są tu Panowie, którzy chcieliby otrzymać jakiś specjalny prezent? Czekamy na Wasze opinie!