MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Nowi użytkownicy Pango, parkują za darmo!

Pango Polska, umożliwiająca mobilne płatności za parkowanie w Tarnowie, przygotowała specjalną ofertę dla nowych użytkowników. Kierowcy, którzy do końca listopada zarejestrują się w Pango, aktywują swoje konto i przynajmniej raz opłacą parkowanie  w Tarnowie przy pomocy systemu, otrzymają 3 godziny parkowania za darmo.

Pango to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. To  prosty i efektywny  system płatności za parkowanie przy pomocy telefonu komórkowego. Kierowca może skorzystać z systemu Pango od razu po zarejestrowaniu się.

Pango oferuje kierowcom minutowy system naliczania opłat, dlatego płacą oni jedynie za rzeczywisty czas parkowania. Ogromną zaletą  systemu jest  jego szeroka dostępność. Z systemu Pango można korzystać za pośrednictwem  aplikacji na smartfony i tablety,  wysyłając, SMSy, dzwoniąc pod numer 222-700-100 czy też logując się na stronę pango.pl. Dzięki temu system jest osiągalny dla każdego. Parkowanie z Pango jest wygodnym i oszczędnym rozwiązaniem. Nie trzeba nawet wysiadać z samochodu. Wystarczy mieć ze sobą telefon komórkowy.

Żeby uiścić opłatę za parkowanie, nie trzeba mieć ze sobą żadnych pieniędzy. Wystarczy wcześniej zasilić specjalne konto, z którego później będą pobierane opłaty za parkowanie (zgodnie z cennikiem Płatnej Strefy Parkowania w Tarnowie). Dzięki temu nie trzeba szukać parkometru i martwić się o drobne pieniądze. Dla tych, którzy nie chcą martwić się o doładowywanie konta, Pango oferuje pobieranie opłat bezpośrednio z karty płatniczej.

Aby rozpocząć czas naliczania  za parkowanie z  Pango wystarczy uruchomić aplikację w smartofonie lub na tablecie,  zadzwonić na numer telefonu 222-700-100 i skorzystać z interaktywnej informacji głosowej, wysłać  SMSa na numer 4321 o treści: Pango start miasto Tarnów. Potem wystarczy już tylko oznakować samochód. W tym celu wystarczy włożyć za przednią szybę samochodu naklejkę.  Użytkownicy otrzymują ją listem na adres podany przy rejestracji. Naklejkę można także pobrać ze strony pango.pl,  bądź na zwykłej kartce napisać słowo: „ PANGO”.

Szczegółowe informacje nt. promocji są dostępne na stronie internetowej: http://www.pango.pl/news/promocja-dla-u%C5%BCytkownik%C3%B3w


 

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.