Temat w toku

Pisze o tym:

216 reporterów

Dodano:

277 materiałów

Niezwykłe zdjęcia z okien samolotów. Macie? Podzielcie się!

Niewątpliwą zaletą latania samolotem jest możliwość podziwiania świata z lotu ptaka. Widoki, które się wówczas przed nami otwierają, często budzą podziw i nie pozwalają oderwać od siebie oczu. Dodatkowo wszystkie są unikalne i często pozostają w naszych głowach na całe życie. Na Kontakt 24 chcemy zachęcić Was do wysyłania zdjęć, które udało Wam się zrobić w przestworzach. Zrobiliście zdjęcie z okna samolotu? Czekamy na nie w naszym gorącym temacie.

Niezwykłe zdjęcia z okien samolotów. Macie? Podzielcie się!

Sycyli Etna Autor: Himera

 

Przy odpowiedniej pogodzie obrazy, jakie możemy podziwiać z lotu ptaka, budzą niemały zachwyt. Dodatkowo często pozostają niezapomniane.

Możliwości jest wiele. Rozświetlone nocnymi lampami miasta, wystające z nizin pasma górskie, rozległe oceany i chmury układające się w najróżniejsze kształty. Nie sposób wymienić wszystkich widoków, które na nas czekają. Trzeba je po prostu zobaczyć.

Jeśli posiadacie zdjęcia wykonane z okna samolotu, wyślijcie je na Kontakt 24. Czekamy również na Wasze wspomnienia dotyczące najbardziej zachwycających widoków, jakie mogliście podziwiać podczas podniebnych podróży. Dołączcie do gorącego tematu. Ślijcie zdjęcia i wspominajcie!