Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci pod szkołą. Pedofil w Garwolinie?

Od jakiegoś czasu, przed Zespołem Szkół nr 5 w Garwolinie, nieznany mężczyzna zaczepia dzieci, proponuje słodycze i odprowadzenie do domu. O sytuacji została powiadomiona policja, która prosi o niezwłoczny kontakt z oficerem dyżurnym wszystkie osoby, które zaobserwują dziwne zachowania pod szkołą. Czytelnicy opisują wygląd mężczyzny oraz informują, że rodzice sami planują załatwić sprawę.

Od kilku dni, przed Zespołem Szkół nr 5 w Garwolinie, nieznany mężczyzna zaczepia dzieci, proponuje im słodycze i odprowadzenie do domu. Podaje się za znajomego ich rodziców. Jak informują Czytelnicy, mężczyzna wygląda dość charakterystycznie: ma kucyk, nosi szarą czapkę bejsbolówkę i czarny plecak.

 

Z informacji od Czytelnika wynika, że dzieci powiedziały o sprawie rodzicom oraz nauczycielom. Gdy sprawa wyszła na jaw, o podobnych zaczepkach powiedziało jeszcze dwóch uczniów. O sytuacji została powiadomiona policja. Tymczasem rodzice "organizują się" i sami planują załatwić sprawę.

Dzieci bardzo dobrze zareagowały i odmówiły nieznajomemu

– W środę 16 listopada, przed Zespołem Szkół nr 5 w Garwolinie był pod szkołą incydent, gdzie nieznany mężczyzna zaproponował dzieciom odprowadzenie do domu. Dzieci bardzo dobrze zareagowały i odmówiły nieznajomemu. Tego samego dnia rodzice jednego z dzieci o takim fakcie poinformowali policję. Policja jest cały czas w kontakcie z dyrekcją szkoły – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. 

Policja prosi rodziców bądź inne osoby, które zaobserwowałyby dziwne zachowania pod szkołą, o niezwłoczny kontakt z oficerem dyżurnym tel. 25-684-02-00 bądź numer alarmowy.

Pamiętajmy, że dzieciom zawsze należy przypominać o zasadach bezpieczeństwa i uczulać na ewentualne zagrożenia, ale bez siania paniki.

 

O zgłoszeniach o grasującym w powiecie garwolińskim pedofilu (przy Zespole Szkół w Głoskowie i w Lalinach) pisaliśmy w styczniu 2016r. Czytaj więcej: Pedofil grasuje w powiecie? Panika narasta! Czy istnieje realne zagrożenie?

 

(ur) 2016-11-21 15:30:55 

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

no to dobrze że chcą go złapać

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.